Halı yıkama merkezi


    Doğru ve düzgün bir hizmet alabilmek için kurumsal bir firmayı seçme vakti geldi diyorsanız biz sizin için hazırız. Antalya Halı yıkama hizmetimizin yanında overlok hizmeti, zebra vestor perde yıkama, halılık yıkama, sandalye ve berjer temizleme, battaniye ve yorgan yıkama koltuk yıkama ve temizleme , yatak yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Bütün temizleme işlemlerimiz itina ile yapılır.
 
     Halılarınızın en iyi şekilde yıkandığında şüpheniz olmasın hatta memnuniyetsizliğiniz de paranızı isterseniz iade edebiliriz. Fabrikamızda son teknoloji halı yıkama fabrikalarının tercihi Anti bakteriyel Antalya halı yıkama şampuanı kullanılmaktadır.
 
     Şehir merkezinden uzaktaysanız firmamız için kesinlikle sorun teşkil etmez firmamızın her yere servisi bulunmaktadır. Kapınıza kadar gelip hizmetimizi sunmaktan memnuniyet duyarız. Hizmette sınır tanımıyoruz diyor ve halı yıkamada en iyisi biziz bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.
 
     Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun halı yıkama fiyatları olmuştur halı yıkamada başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve değiştiğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  Zahmetsizce Halı Yıkamanın Önemi

 

         Antalya  Halı yıkama artık evlerinizde eziyet olmaktan çıkmış ve bu alanda hizmet veren halı yıkama fabrikaları kurulmuştur. Halılarınızı en güzel şekilde yıkayan halı yıkama fabrikalarını aramanız ve adresinizi vermeniz yeterli olmaktadır.

 

            Metre hesabı yıkanan halılar oldukça ucuz fiyatlarla bütçenize zarar vermemektedir. Evlerinizden sizin belirlediğiniz zamanda alınan halılar halı yıkama fabrikalarına getirilmektedir. Son sistem makinelerle halınızın özelliğine göre ayrı ayrı yıkama yapmaktadırlar. Yıkaması yapılan halılarınız kurutma odalarına alınarak kurutması yapılmaktadır. Son aşama ise kontrol aşamasıdır.

 

            Kontrolden geçen halılarınız Antalya halı yıkama firması tarafından paketlenerek adresinize ortalama 3 gün içerisinde teslimat yapılır. Halı yıkama böyle daha sağlıklı şekilde yıkanmış olur ve evde halı yıkamadan kolayca kurtulmuş olursunuz.

 

Antalya temizlik şirketleri, Antalya temizlik firmaları